Täiendasime tipptasemel ehituse projektijuhtimise oskusi

11.04.2017

Ehitusfirma Normandia ehitusjuht Priit Rebane osales täiendkursusel „Projektijuhtimine ehitusvaldkonnas”, mille läbiviijaks oli Tiit Valm.

Oleme oma varasema süstemaatilise ehitus- ja juhtimiskvaliteedi täiustamisel järjepidevalt täheldanud, et ehitusteenuse osutamisel ei piisa pelgalt ehitusalastest teadmistest. Peale eelnimetatu on tarvis osata projekti ette valmistada, töökorralduslikku poolt planeerida, projekti teostada ja seda lõpetada. Vastaval projektijuhtimise täiendkursusel osalemisega soovime tõhustada oma igapäevast tööd ja koostöövõimet klientide ja partnerite vahel.

Kursusest

Projektijuhtimine on üks keerukamaid juhtimisvaldkondi, mis nõuab erioskusi ja eelkõige kogemust. Samas on valdkond väga kiirelt arenev tänu kommunikatsiooni võimaluste avardumisele. Pidevalt tuleb juurde uusi tehnilisi lahendusi, mis nõuavad koostöö korraldamise korrigeerimist.

Kursuse läbiviija näol on tegu hinnatud koolitajaga, kes on tegelenud projektijuhtimise ja juhtimise arendamisega alates 1994. aastast. Ta omab protsesside ja inimeste juhtimise kogemust üle 20 aasta, olles töötanud nii väike- kui suurettevõtetes.

Kursuse käigus võeti läbi kõik probleemid, mis ehitusvaldkonnas võivad ette tulla ning mis osalejatele muret tekitanud. Osalejad said vajalikke teadmisi projektijuhtimisest ehitusvaldkonnas ning väärtuslikke nõuandeid, mis teevad igapäevase töö tunduvalt lihtsamaks ja kiiremaks.

Ehituse projektijuhtimise tunnistus