Eesti Ehitusettevõtjate Liidu sügiskonverents „Ehitame Eestit“

24.11.2017

Normandia ehitustegevuse ja –valdkonna eest vastutav Rebane võttis osa Superministeeriumis toimunud Eesti Ehitusettevõtjate Liidu sügiskonverentsist „Ehitame Eestit“.

Konverentsil käsitleti mitmeid hetkel aktuaalseid kui ka tulevikku vaatavaid olulisi teemasid nagu näiteks 1) millised on riigi prioriteedid seoses e-ehituse arendamisega, 2) kuidas ohjata ja mida saaks teha rändepoliitika osas seoses oskustööjõu järjest kasvavas puuduses, 3) hoonete liginullenergia tüüplahendustest Eestis ning 4) ehitussektori arengusuundadest lähiaastatel.

Konverentsi käigus tunnustati Mapri Ehitus OÜ projektijuhti Valdo Rohtlat „Aasta Ehitaja 2017“ tiitliga, kelle juhtimisel valmis Balti Jaama turg. Tegu on Tallinna liiklussõlmes asuva muinsuskaitse all oleva objektiga. Lisaks pidi projektijuht hakkama saama ajutisel alal toimiva turuga.

Rebase hinnangul läks Aasta Ehitaja tiitel õigele isikule ja objektile. Balti Jaama turu näol on tegu väärika ehitisega, millel on märkimisväärne mõju kogu piirkonna elu- ja ärikeskkonnale.

Normandia soovib Valdo Rohtlale, tema meeskonnale ja Mapri Ehitusele palju-palju õnne ning edaspidisekski üksnes rohkelt õnnestumisi!

Fotod: EEEL